Meniu Uždaryti

Apie mus

Sveiki! Kokybiškos valymo paslaugos Vilniuje ir už jo ribų jau čia! Esame mobili valymo komanda, kuri greitai, pigiai (KAINOS) ir kokybiškai atliks įvairius valymo darbus. Mūsų MENU: šlapias giluminis cheminis (populiariausias ir geriausiai naikinantis nešvarumus), sausas giluminis, dezinfekavimas, spec. valymas ir plovimas. Valome sofas, lovas, kilimus bei kilimines dangas, langus, įvairias patalpas (butus, namus, ofisus…) ir t.t. Jūs paskambinkite, o mes pakonsultuosime (KONTAKTAI)!

Mūsų įranga: giluminius sofų, lovų, kilimų, kiliminių dangų, iš grindų plyšių dulkių ir kitų nešvarumų sutraukimui bei efektyviam pašalinimui naudojame galingus siurblius valymo darbai Vilniuje PUZZI 10/1; WD3 ir garų prietaisą SC3 Easy Fix:

valymo darbai vilniuje

valymo paslaugos

Kitiems valymo darbams naudojame medžiagas, kurios gaminamos populiarių gamintojų, kaip: valymo paslaugos vilniujeYORK  ir kt.

Taip pat naudojame įvairias priemones, kurios padeda naikinti nešvarumus ir dulkių erkutes (nuo muilo su tulžimi iki specializuotos chemijos tam tikroms dėmėms šalinti). Visi preparatai perkami iš gerai žinomų ir geras rekomendacijas turinčių gamintojų: valymo paslaugos vilniujevalymo paslaugos vilniuje , valymo paslaugos vilniujecheminis baldų valymas, cheminis baldų valymas, ir kt.

Tikriausiai retas iš mūsų gali nutuokti, kas slypi lovos čiužinyje, sofoje ar kilimuose. Atrodo, jog valome namus atidžiai ir stengiamės palaikyti švarą. Deja, per laiką gilesniuose audinių sluoksniuose susikaupia įvairūs nešvarumai ir veisiasi dulkių erkutės, kurių neišnaikinsite paprastu dulkių siurbliu. Tam reikia specialios galingos technikos ir valymo metodų, kurie puikiai susidoroja su nešvarumais. Vaizdo klipe (pateiktas šiek tiek žemiau) matosi, kiek nešvarumų prikaupė sofa per tris naudojimo metus:

 

Klientai net nenutuokė, jog jų sofa, iš pažiūros švari, savyje kaupė tiek daug purvo. Mūsų aplinka – tai mūsų sveikata! Pabėkime nuo alergijų bei kito diskomforto ir padarykime taip, jog aplinka taptų kokybiška gyvenimui!

Taigi mūsų valymo paslaugos Vilniuje yra konkurencingos tiek kokybės, tiek kainos prasme. Kreipkitės (KONTAKTAI) ir mes jus nustebinsime!

2 Comments

  1. Poli

    Tikrai drąsiai rekomenduoju ir žinau, kad kitų pagalbininkų daugiau niekad neieškosiu. Tikrai maloniai ir greitai suteikta paslauga už puikią kainą.
    Ačiū!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *